O spoločnosti
Biuro MODECOMHistória: 

Korene MODECOM SA siahajú až do roku 1999. Spoločnosť vznikla v Poľsku ako výrobca počítačových skriniek prvotriedneho dizajnu. Vedúcu pozíciu výrobcu PC skriniek a napájacích zdrojov sme získali na samom začiatku fungovania, a to vďaka originálnemu dizajnu, profesionálnemu tímu dizajnérov a vysokej kvalite produktov. V roku 1999 spoločnosť založila Európske zastúpenie v Poľsku - miesto, kde sa križujú hlavné obchodné cesty nielen z východu na západ, ale aj z juhu Európy smerom na sever. Takže miesto pre sídlo našej firmy nebolo vybrané náhodne. Vďaka výhodnej polohe sme schopní zaistiť vynikajúce služby a podporu aj tých najväčších partnerov z oblasti IT z celej Európy. Táto voľba čoskoro prináša efekty - podpisy kontraktov s najväčšími výrobcami PC a distribútormi hardvéru. S ideou ísť vpred, postavila roku 2001 novú továreň v Číne. Základnou filozofiou, okrem zvýšenia výrobnej kapacity bolo zachovanie najvyššej možnej kvality, ktorá je charakteristická pre kórejské výrobky. Práve preto technický dozor vykonáva kórejský tím tých najlepších odborníkov a takisto väčšina surovín pre výrobu sa dováža výhradne z Kórey. Táto politika umožňuje MODECOM-u udržať si najvyššiu kvalitu výrobkov za konkurencieschopné ceny.

Magazyn MODECOM 2
Za úspechom je práca: 

S ohľadom na budúcnosť, MODECOM neustále investuje získaný kapitál do rozvoja firmy a rozšírenie sortimentu o nové produkty. V roku 2003 spoločnosť zahájila výrobu reproduktorov typu 2.1 a 5.1,ktoré získali veľkú popularitu. Vlastné prostriedky umožňujú spoločnosti, aby ročne uviedla na trh takmer 50 nových, originálnych modelov. Vzácny a jedinečný dizajn v spojení s použitím iba najlepších surovín, rovnako perfektný manažment zabezpečuje ročne 100%-ný nárast obratu. Náš úspech vyplýva nielen z nepretržitej tvrdej práce a prísnej kontroly, ale aj z dôrazu, ktorý kladieme na dizajn, nové technologické riešenia a kvalitu. Počas celej svojej existencie si MODEOM udržiava líderstvo v oblasti aplikovania nových riešení. Vo výrobe sme mnohokrát zaviedli radu inovácií, v čom nás neskôr nasledovali takmer všetci výrobcovia PC skriniek. Jedna z našich najväčších predností je dizajn (okrem inovácie a starostlivosti o kvalitu). Rokmi sme si zaistili vedúcu pozíciu v zavádzaní nových konštrukčných riešení. Mnoho PC skriniek, vyrábaných v čínskych továrňach, sú do značnej miery inšpirované našimi návrhmi - alebo sú len presnými kópiami našich najlepších produktov!
 
Magazyn MODECOMPozícia na trhu: 

V súčasnosti je MODECOM nepochybne svetovým lídrom v oblasti výroby a predaja počítačových skríň. Zásobujeme stále viac a viac výrobcov PC a distribútorov hardvéru zvučných mien, ktorí zo svojej ponuky vyraďujú iné, veľmi dobre známe značky. MODECOM dodáva svoj tovar z centrálneho skladu vo Varšave do celej Európy aj vďaka trvalej dostupnosti. V súčasnej dobe sme jediný výrobca PC v Európe, ktorý disponuje vlastnou, modernou montážnou halou - skladom. To znamená, že sme schopní zabezpečiť rýchlu dostupnosť a tým eliminovať výskyt situácií, kedy je potrebné dlho čakať na dodávku tovaru loďou.  

Budúcnosť:

Keď vezmeme do úvahy dlhoročné skúsenosti našich odborných pracovníkov a ich obchodné skúsenosti, rovnako ako skvelý manažment a firemnú politiku, môžeme konštatovať, že MODECOM nepochybne spĺňa všetky požiadavky v oblasti technológií, dizajnu, kvality a kvantity, uspokojuje tak všetky potreby zákazníka a ponúka veľmi priaznivú cenu. V najbližšej dobe, po rozšírení nášho montážneho závodu budeme schopní ponúknuť dodávku určitého množstva vybraných PC skriniek kedykoľvek a na akomkoľvek mieste v Európe. Máme v úmysle rozšíriť pôsobenie na nových a zvýšiť svoj podiel na už existujúcich trhoch. Naša firma sa prezentuje na všetkých dôležitých počítačových veľtrhoch na svete, zakaždým predstavuje nové modely a pevne si drží rokmi vybudovanú pozíciu. MODECOM ponúka svojim zákazníkom nielen bezkonkurenčnú technickú kvalitu a dokonalý dizajn, ale aj výhodné podmienky spolupráce, dodania a záruky - to všetko za priaznivú cenu.

Sme radi, že zabezpečujeme komunitu spokojných klientov ktorá stále rastie a dúfame, že sa k nej jedného dňa pridáte aj vy!.